Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче ОНС канализационно-насосной станции Юго-Западной железной дороги в коммунальную собственность

Министерство транспорта и связи
Приказ от 10.01.2006 № 11

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 січня 2006 року N 11

Про передачу ОНБ каналізаційно-насосної станції Південно-Західної залізниці у комунальну власність

Враховуючи згоду Жмеринської міської ради щодо прийняття у комунальну власність від Південно-Західної залізниці об'єкта незавершеного будівництва каналізаційно-насосної станції та погодження такої передачі трудовим колективом залізниці, згідно з Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" та постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність загальнодержавного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій" від 06.11.95 р. N 891, наказую:

1. Дозволити Південнно-Західній залізниці (Кривопішин О. М.) передачу з балансу вагонного депо "Жмеринка" у комунальну власність територіальної громади м. Жмеринка Вінницької області об'єкта незавершеного будівництва каналізаційно-насосної станції для перекачки стічних вод, який розташований за адресою: м. Жмеринка, вул. Асмолова.

2. Державній адміністрації залізничного транспорту (Гладкіх В. І.):

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос