Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по проведению конкурса по определению инвесторов для реализации проектов развития предприятий морской транспортной отрасли, входящих в сферу управления Минтранссвязи

Министерство транспорта и связи
Методические рекомендации, Приказ от 14.02.2006 № 133
редакция действует с 20.05.2006

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 лютого 2006 року N 133

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо проведення конкурсу з визначення інвесторів для реалізації проектів розвитку підприємств морської транспортної галузі, що входять до сфери управління Мінтрансзв'язку

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства транспорту та зв'язку України
 від 20 травня 2006 року N 491

Відповідно до Закону України "Про інвестиційну діяльність" та з метою надання методичної допомоги підприємствам наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо проведення конкурсу з визначення інвесторів для реалізації проектів розвитку підприємств морської транспортної галузі, що входять до сфери управління Мінтрансзв'язку (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Керівникам підприємств, установ та організацій морського і річкового транспорту, що входять до сфери управління Міністерства транспорту та зв'язку України, під час проведення конкурсу з визначення інвесторів для реалізації проектів розвитку підприємств морської галузі взяти до керівництва Методичні рекомендації.

3. Державному департаменту морського і річкового транспорту (Кушніренко А. В.) довести цей наказ до відома зацікавлених підприємств, установ та організацій.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Рябікіна П. Б.

 

Міністр

В. Бондар 

 

Опрос