Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении обращения [относительно порядка проведения органами государственной контрольно-ревизионной службы Украины ревизий (проверок) по обращениям правоохранительных органов]

ГлавКРУ
Письмо от 13.12.2005 № 02-14/1163

ГОЛОВНЕ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.12.2005 р. N 02-14/1163

Про розгляд звернення

За результатами розгляду звернення бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит" від 21.11.2005 р. N ДК 02-122 про надання роз'яснення щодо порядку проведення органами державної контрольно-ревізійної служби України ревізій (перевірок) за зверненнями правоохоронних органів, Головне контрольно-ревізійне управління України повідомляє.

Згідно з Законом України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні" (далі - Закон) органи ДКРС проводять планові та позапланові ревізії (перевірки). Отже "додаткова ревізія (перевірка)", про яку йдеться у зверненні, є ревізією (перевіркою), яка може бути як плановою, так і позаплановою.

Плановою виїзною ревізією (перевіркою) підконтрольних установ, відповідно до статті 11 Закону, є така ревізія (перевірка), яка передбачена у плані роботи органу ДКРС і проводиться не частіше одного разу на календарний рік. Право на проведення такої ревізії (перевірки) підконтрольних установ надається лише у тому разі, коли їм не пізніше ніж за 10 днів до дня проведення зазначеної ревізії або перевірки надіслано письмове повідомлення із зазначенням дати початку та закінчення її проведення.

Позапланова ревізія або перевірка проводиться за наявності обставин, визначених статтею 11 Закону, зокрема, у разі надходження доручення щодо проведення ревізій та перевірок у підконтрольних установах від правоохоронних органів. Водночас зазначеною статтею Закону передбачено, що позапланові ревізії (перевірки) суб'єктів господарської діяльності незалежно від форми власності, які не віднесені Законом до підконтрольних установ, проводяться органами ДКРС за рішенням суду, винесеним на підставі подання прокурора або слідчого для забезпечення розслідування кримінальної справи. При цьому Законом не передбачений обов'язок органів ДКРС завчасно повідомляти об'єкт, який буде позапланово ревізуватися або перевірятися, про проведення такого контрольного заходу.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос