Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении обращения [относительно порядка проведения органами государственной контрольно-ревизионной службы Украины ревизий (проверок) по обращениям правоохранительных органов]

ГлавКРУ
Письмо от 13.12.2005 № 02-14/1163

ГОЛОВНЕ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.12.2005 р. N 02-14/1163

Про розгляд звернення

За результатами розгляду звернення бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит" від 21.11.2005 р. N ДК 02-122 про надання роз'яснення щодо порядку проведення органами державної контрольно-ревізійної служби України ревізій (перевірок) за зверненнями правоохоронних органів, Головне контрольно-ревізійне управління України повідомляє.

Згідно з Законом України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні" (далі - Закон) органи ДКРС проводять планові та позапланові ревізії (перевірки). Отже "додаткова ревізія (перевірка)", про яку йдеться у зверненні, є ревізією (перевіркою), яка може бути як плановою, так і позаплановою.

Плановою виїзною ревізією (перевіркою) підконтрольних установ, відповідно до статті 11 Закону, є така ревізія (перевірка), яка передбачена у плані роботи органу ДКРС і проводиться не частіше одного разу на календарний рік. Право на проведення такої ревізії (перевірки) підконтрольних установ надається лише у тому разі, коли їм не пізніше ніж за 10 днів до дня проведення зазначеної ревізії або перевірки надіслано письмове повідомлення із зазначенням дати початку та закінчення її проведення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос