Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении обращения [относительно порядка проведения органами государственной контрольно-ревизионной службы Украины ревизий (проверок) по обращениям правоохранительных органов]

ГлавКРУ
Письмо от 13.12.2005 № 02-14/1163

ГОЛОВНЕ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.12.2005 р. N 02-14/1163

Про розгляд звернення

За результатами розгляду звернення бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит" від 21.11.2005 р. N ДК 02-122 про надання роз'яснення щодо порядку проведення органами державної контрольно-ревізійної служби України ревізій (перевірок) за зверненнями правоохоронних органів, Головне контрольно-ревізійне управління України повідомляє.

Згідно з Законом України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні" (далі - Закон) органи ДКРС проводять планові та позапланові ревізії (перевірки). Отже "додаткова ревізія (перевірка)", про яку йдеться у зверненні, є ревізією (перевіркою), яка може бути як плановою, так і позаплановою.

Плановою виїзною ревізією (перевіркою) підконтрольних установ, відповідно до статті 11 Закону, є така ревізія (перевірка), яка передбачена у плані роботи органу ДКРС і проводиться не частіше одного разу на календарний рік. Право на проведення такої ревізії (перевірки) підконтрольних установ надається лише у тому разі, коли їм не пізніше ніж за 10 днів до дня проведення зазначеної ревізії або перевірки надіслано письмове повідомлення із зазначенням дати початку та закінчення її проведення.

Опрос