Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче жилищного фонда Донецкой железной дороги в коммунальную собственность

Министерство транспорта и связи
Приказ от 01.02.2006 № 94

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 лютого 2006 року N 94

Про передачу житлового фонду Донецької залізниці у комунальну власність

Враховуючи згоду органів місцевого самоврядування щодо передачі у комунальну власність від Донецької залізниці житлового фонду та погодження такої передачі трудовим колективом, згідно з Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" та постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій" від 06.11.95 р. N 891 наказую:

1. Дозволити Донецькій залізниці (Луханін М. І.) передачу з балансів Попаснянського, Дебальцевського, Маріупольського будівельно-монтажних експлуатаційних управлінь у комунальну власність територіальних громад м. Кремінна, м. Дебальцеве, Андріївської селищної ради Донецької області житлового фонду (згідно додатка).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос