Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче в коммунальную собственность 15-квартирного жилого дома Евпаторийского МТП

Министерство транспорта и связи
Приказ от 01.02.2006 № 91

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 лютого 2006 року N 91

Про передачу у комунальну власність 15-квартирного житлового будинку Євпаторійського МТП

Враховуючи згоду Євпаторійської міської ради щодо передачі у комунальну власність від Євпаторійського морського торговельного порту 15-квартирного житлового будинку та погодження такої передачі трудовим колективом, згідно з Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" та постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій" від 06.11.95 р. N 891 наказую:

1. Дозволити Євпаторійському морському торговельному порту (Чипізубов П. М.) передачу з балансу порту у комунальну власність Євпаторійської територіальної громади 15-квартирного житлового будинку (1990 р. поб., інв. N 335), який розташований за адресою: м. Євпаторія, вул. Казаса, 17.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос