Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении победителя конкурсного отбора, объявленного 12.12.2005 г., и выдаче лицензии на вещание на 64 ТВК в г. Луганске

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 25.01.2006 № 26

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2006 року N 26

Про визначення переможця конкурсного відбору, оголошеного 12.12.2005 р., та видачу ліцензії на мовлення на 64 ТВК у м. Луганську

Розглянувши заяви ВАТ "Телеканал "ТОНІС", м. Київ; ТОВ "Гравіс", м. Київ; ЗАТ "ТРК Люкс", м. Львів; ЗАТ "Луганська обласна телерадіокомпанія", м. Луганськ; ПП "АРТ-Відео", м. Львів; Підприємства з іноз. інвест. у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Київ; ТОВ "ТРК Клас", м. Київ; ВАТ "КИЇВТЕЛЕМОНТАЖ", м. Київ, які подані на участь у конкурсному відборі на право користування 64 ТВК у м. Луганську, який оголошено 01.11.2005 року, керуючись статтею 14 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 18 та 24 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи інформацію служб Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Вважати ВАТ "Телеканал "ТОНІС", м. Київ, переможцем конкурсного відбору на право користування 64 ТВК у м. Луганську, призначеним для трансляції телепередач на територію м. Луганська. Потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 24 год./добу.

2. Видати ВАТ "Телеканал "ТОНІС", м. Київ, ліцензію на право користування 64 ТВК у м. Луганську, призначеним для трансляції телепередач на територію м. Луганська. Потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 24 год./добу.

3. Затвердити головні напрямки програмної концепції ТРО: створення та розповсюдження інформаційних, просвітницьких, культурологічних та розважальних програм, мова - українська.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос