Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перечне работников Государственной службы автомобильных дорог Украины и ГНТЦ "Дор'якість", имеющих право останавливать проведение дорожных работ

Государственная служба автомобильных дорог
Перечень, Приказ от 29.07.2002 № 328

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 липня 2002 року N 328

Про перелік працівників Державної служби автомобільних доріг України та ДНТЦ "Дор'якість", які мають право зупиняти проведення дорожніх робіт

З метою забезпечення якості дорожніх робіт на об'єктах будівництва, реконструкції і ремонту на автомобільних дорогах загального користування та підвищення відповідальності працівників Державної служби автомобільних доріг України і ДНТЦ "Дор'якість" за їх проведення наказую:

1. Надати право зупиняти проведення дорожніх робіт на автомобільних дорогах загального користування з причин їх неякісного виконання відповідальним працівникам Державної служби автомобільних доріг України та ДНТЦ "Дор'якість" згідно з додатком.

2. Про причини заборони робіт доповідати керівництву Укравтодору з наданням пропозицій щодо вирішення проблемних питань.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос