Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Типологии легализации преступных средств в Украине в 2004 - 2005 годах

Государственный комитет финансового мониторинга
Приказ от 27.12.2005 № 249

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 грудня 2005 року N 249

Про затвердження Типологій легалізації злочинних коштів в Україні в 2004 - 2005 роках

На виконання пункту 25 Плану заходів із запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму на 2005 рік, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України та Національного банку України від 10 серпня 2005 року N 736, наказую:

1. Затвердити Типології легалізації злочинних коштів в Україні в 2004 - 2005 роках, що додаються.

2. Визначити відповідальними за підготовку друкованого видання на основі Типології легалізації злочинних коштів в Україні в 2004 - 2005 роках (далі - Типології) та взаємодію з науковими установами директора Департаменту аналітичної роботи Фещенка О. Ю. та головного спеціаліста четвертого відділу Департаменту аналітичної роботи Сапунову Г. А.

Провести такі заходи з підготовки Типологій:

2.1. Департаменту аналітичної роботи (Фещенко О. Ю.):

- В триденний термін після затвердження цього наказу забезпечити розміщення Типологій на офіційному Веб-сайті Держфінмоніторингу України.

- До 15.01.2006 визначити необхідну кількість друкованих екземплярів Типологій на українській та англійській мовах та переліки їх розсилки.

- Друковане видання Типологій на англійській мові включатиме матеріали методичного посібника "Боротьба з відмиванням коштів: правовий, організаційний та практичний аспект" (глави 4, 5), підготовленого згідно з наказом Держфінмоніторингу України від 09.12.2004 N 150.

2.2. Тендерному комітету (Зубрій В. П.):

- Забезпечити проведення тендерів на виготовлення друкованого видання Типологій українською мовою.

- Забезпечити проведення тендерів на виготовлення друкованого видання Типологій англійською мовою.

2.3. Відділу міжнародного співробітництва (Балануца О. О.):

- До 01.03.2006 здійснити необхідні заходи з перекладу Типологій на англійську мову;

- В двотижневий термін після виготовлення друкованих екземплярів Типологій на англійській мові разом із Сектором забезпечення діловодства (Цапліна Н. М.) забезпечити їх розсилку відповідним особам, згідно з визначеним переліком. 

2.4. Сектору господарського забезпечення (Хоменко А. П.) забезпечити поліграфічне виготовлення друкованих примірників Типологій.

2.5. Департаменту взаємодії та методичного забезпечення системи фінансового моніторингу (Підгородецька Л. М.):

- В триденний термін після затвердження цього наказу проінформувати державні регуляторні органи про розроблені Типології.

- В двотижневий термін після виготовлення друкованих екземплярів Типологій на українській мові разом із Сектором забезпечення діловодства (Цапліна Н. М.) забезпечити розсилку Типологій згідно з визначеним переліком.

3. Відділу фінансового забезпечення (Поплевічева Н. Г.) забезпечити оплату витрат, передбачених пунктами 2.3 - 2.5 цього наказу, в межах асигнувань, передбачених на ці цілі кошторисом Держфінмоніторингу України на 2006 рік.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос