Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Временного положения о порядке выплаты денежного довольствия лицам рядового и начальствующего состава МЧС Украины

Министерство по вопросам чрезвычайных ситуаций
Положение, Приказ от 27.04.2005 № 139
редакция действует с 31.08.2007

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 27 квітня 2005 року N 139

Про затвердження Тимчасового положення про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу МНС України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах
 захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
 від 10 лютого 2006 року N 80
,
 від 13 листопада 2006 року N 724
,
 від 31 серпня 2007 року N 590

З метою впорядкування грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу, які проходять службу в МНС України, до прийняття нових нормативно-правових актів наказую:

1. Затвердити Тимчасове положення про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу МНС України (додається).

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр 

Д. Жванія 

 

ТИМЧАСОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу МНС України

1 Загальні положення

1.1 Грошове забезпечення осіб рядового і начальницького складу МНС України визначається залежно від посади, спеціального звання, кваліфікації, наукового ступеня, вченого звання, тривалості та умов служби.

1.2 Грошове забезпечення складається з окладів грошового утримання та додаткових видів грошового забезпечення. До окладів грошового утримання належать оклади за спеціальним званням та посадові оклади.

Додаткові види грошового забезпечення включають надбавки, доплати, премії, одноразові й щомісячні винагороди, матеріальну допомогу тощо.

Поряд з окладами грошового утримання в обов'язковому порядку виплачуються: надбавка за вислугу років до окладів грошового утримання (далі - надбавка за вислугу років), щомісячна надбавка у розмірі 100 відсотків грошового забезпечення (окладів грошового утримання та надбавки за вислугу років) (далі - щомісячна 100-відсоткова надбавка), а також грошова допомога при звільненні.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос