Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об объявлении предварительного победителя конкурса по продаже объекта незавершенного строительства - теплицы, находящейся на балансе Терновского УЖКХ - структурного подразделения ОАО "Павлоградвугілля", по адресу: Днепропетровская обл., Павлоградский р-н, г. Терновка, ул. Победы, окончательным победителем конкурса

Фонд государственного имущества
Приказ от 28.12.2005 № 3255

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 грудня 2005 року N 3255

Про оголошення попереднього переможця конкурсу з продажу об'єкта незавершеного будівництва - теплиці, що знаходиться на балансі Тернівського УЖКГ - структурного підрозділу ВАТ "Павлоградвугілля", за адресою: Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, м. Тернівка, вул. Перемоги, остаточним переможцем конкурсу

У зв'язку з тим, що протягом п'яти робочих днів від учасників конкурсу не надійшли додаткові пропозиції щодо умов конкурсу, та згідно з статтею 18 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" наказую:

1. Оголосити остаточним переможцем конкурсу з продажу об'єкта незавершеного будівництва - теплиці, що знаходиться на балансі Тернівського УЖКГ - структурного підрозділу ВАТ "Павлоградвугілля, за адресою: Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, м. Тернівка, вул. Перемоги, приватного підприємця Кучера Максима Вячеславовича, який запропонував сплатити за об'єкт 50501,00 грн.

2. Затвердити остаточну ціну продажу об'єкта 50501,00 (п'ятдесят тисяч п'ятсот одна) грн., в т. ч. ПДВ - 8416,83 (вісім тисяч чотириста шістнадцять) грн. 83 коп.

3. Діяльність комісії, створеної наказом ФДМУ від 31.10.2005 N 2871, із змінами, затвердженими наказом ФДМУ від 14.12.2005 N 3166, припинити.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос