Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об оплате научно-технических исследований и разработок, выполняемых в 2005 году в отраслях виноградарства и садоводства

Министерство аграрной политики
Перечень, Приказ от 19.12.2005 № 711

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 грудня 2005 року N 711

Про оплату науково-технічних досліджень та розробок, що виконуються у 2005 році у галузях виноградарства і садівництва

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року N 587 "Про затвердження Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства і садівництва", наказу Мінагрополітики від 2 грудня 2005 року N 671 "Про затвердження Порядку використання коштів одного відсотка збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства з фінансування витрат на проведення науково-технічних досліджень та розробок у цих галузях" (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2005 року за N 1499/11779), з метою науково-технічного забезпечення виноградарства і садівництва наказую:

1. Затвердити перелік науково-дослідних установ, що виконують у 2005 році науково-технічні дослідження у галузях виноградарства та садівництва, та обсяги робіт, що підлягають оплаті за рахунок коштів бюджетної програми КПКВК 2801350 "Закладення і нагляд за молодими садами, виноградниками і ягідниками", що додаються.

2. Департаменту ринків рослинництва, садівництва, виноградарства та виноробства (Лазарь Т. І.) забезпечити укладення договорів (контрактів) з науково-дослідними установами - виконавцями наукових досліджень і розробок та отримання від них актів здачі-приймання науково-технічної продукції.

3. Департаменту фінансово-кредитної та податкової політики (Зуб Г. І.) забезпечити перерахування коштів відповідно до Порядку, затвердженого наказом Мінагрополітики від 04.11.2005 N 608 "Про затвердження Порядку використання коштів одного відсотка збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства з фінансування витрат на проведення науково-технічних досліджень та розробок у цих галузях".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос