Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно права на земельную долю (пай)

Госкомзем
Письмо от 03.04.2000 № 14-14-8/1334

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ

ЛИСТ

від 03.04.2000 р. N 14-14-8/1334

Щодо права на земельну частку (пай)

На ваше прохання Держкомзем розглянув колективне звернення жителів с. Перейма Балтського району Одеської області щодо права на земельну частку (пай) і повідомляє.

Згідно з частиною другою ст. 5 Земельного кодексу України суб'єктами права колективної власності на землю є колективні сільськогосподарські підприємства, сільськогосподарські кооперативи, сільськогосподарські акціонерні товариства, у тому числі створені на базі радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств.

Постановою Верховної Ради України від 13 березня 1992 року за N 2201 затверджена форма державного акта на право колективної власності на землю, до якого додається за встановленою формою вичерпний список громадян - співвласників цієї власності.

Указом Президента України від 8 серпня 1995 р. за N 720 "Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям" визначено, що право на земельну частку (пай) мають члени сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, які раніше працювали та вийшли на пенсію з нього і залишаються членами зазначеного підприємства, кооперативу, товариства відповідно до списку, що додається до державного акта на право колективної власності на землю.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос