Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно сертификации услуг и порядка открытия маршрутов пассажирского автомобильного транспорта

Государственная администрация автомобильного транспорта Украины
Письмо от 21.03.2000 № 25/2-9-133/Б

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.03.2000 р. N  25/2-9-133/Б

З метою підвищення безпеки перевезень пасажирів автомобільним транспортом і на виконання ст. 16 п. 4 Закону України "Про захист прав споживачів", ст. 4 Закону України "Про дорожній рух", ст. 16 Закону України "Про транспорт" наказом Держстандарту України "Про внесення доповнень до Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, та до термінів введення обов'язкової сертифікації окремих видів продукції в Україні" N 205 від 05.05.99, який зареєстрований в Мін'юсті України N 299/3592 від 11.05.99, з 1 вересня 1999 року введена сертифікація послуг автомобільного транспорту, яка є обов'язковою для підприємств, установ, організацій та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності, які надають послуги автомобільного транспорту незалежно від форм власності.

Згідно з Правилами сертифікації послуг автомобільного транспорту (наказ Держстандарту та Мінтрансу N 119/156 від 19.03.99 зареєстрований в Мін'юсті 30.03.99 N 192/3485) сертифікація послуг включає подачу заявки на сертифікацію та документів до неї (загальна характеристика перевізника; копії документів, що засвідчують рівень освіти і кваліфікацію перевізника, водіїв та осіб, діяльність яких пов'язана з наданням послуг; підтвердження права володіння транспортним засобом (ТЗ) або розпоряджатися ним; дані щодо технічного огляду ТЗ; забезпеченість медичним контролем), а також видачу сертифікатів відповідності перевізнику органами із сертифікації при обласних автоуправліннях.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос