Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно осуществления потребления электрической энергии на основании договора о пользовании электрической энергией между потребителем и электроснабженцем

Министерство топлива и энергетики
Письмо от 14.03.2000 № 3-592/3

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.03.2000 р. N  3-592/3

Згідно з п. 3 Правил користування електроенергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999 року N 1357, "споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електричною енергією між споживачем і електропостачальником, що розробляється електропостачальником згідно з Типовим договором про користування електричною енергією і укладається на 3 роки". Саме такий договір з боку постачальника електричної енергії укладає з вами ДАЕК "Київобленерго" в особі директора Макарівського РЕМ, що діє за дорученням ДАЕК "Київобленерго". Вам потрібно уважно прочитати умови зазначеного договору і, в разі згоди, підписати його з боку споживача електричної енергії. За цим договором в подальшому вам буде здійснюватись постачання електроенергії. Стосовно тарифів на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам, на сьогодні діють тарифи, затверджені постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України (НКРЕ) від 10.03.99 N 309, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 10.03.99 за N 151/3444.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос