Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О результатах проведения комплексного контрольного мероприятия финансово-хозяйственной деятельности Государственного историко-архитектурного заповедника в г. Бережаны Тернопольской области

Государственный комитет Украины по строительству и архитектуре
Приказ от 30.09.2005 № 176

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ 

НАКАЗ

від 30 вересня 2005 року N 176

Про результати проведення комплексного контрольного заходу фінансово-господарської діяльності Державного історико-архітектурного заповідника у м. Бережанах Тернопільської області

З метою усунення порушень та недоліків, виявлених під час проведення комплексного контрольного заходу фінансово-господарської діяльності Державного історико-архітектурного заповідника у м. Бережанах Тернопільської області за період з 01.01.2003 до 01.09.2005 і недопущення їх у подальшому, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.05.2002 N 685 "Про здійснення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади внутрішнього фінансового контролю", Інструкції про організацію та проведення комплексних контрольних заходів фінансово-господарської діяльності на підприємствах, в установах і організаціях, що належать до сфери управління Держбуду України, затвердженої наказом Держбуду України від 29.04.2004 р. N 91, керуючись Положенням про Державний комітет України з будівництва та архітектури, затвердженим Указом Президента України від 20.08.2002 р. N 725/2002, наказую:

1. Директору Державного історико-архітектурного заповідника у м. Бережанах Тернопільської області Б. Тихому:

1.1. Розглянути матеріали проведення комплексного контрольного заходу фінансово-господарської діяльності Заповідника на раді трудового колективу та притягнути до дисциплінарної або матеріальної відповідальності осіб, винних у правопорушеннях.

1.2. Привести в двомісячний термін організацію та ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової звітності Заповідника у відповідність з вимогами чинного законодавства України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос