Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об исполнении решения коллегии от 26.08.2005 N 82 "О сводных показателях выполнения финансовых планов в первом полугодии 2005 года и формировании финансовых планов на 2006 год предприятиями, относящимися к сфере управления Госстроя Украины"

Государственный комитет Украины по строительству и архитектуре
Приказ от 08.09.2005 № 155

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

НАКАЗ

від 8 вересня 2005 року N 155

Про виконання рішення колегії від 26.08.2005 N 82 "Про зведені показники виконання фінансових планів у першому півріччі 2005 року та формування фінансових планів на 2006 рік підприємствами, що належать до сфери управління Держбуду України"

З метою виконання рішення колегії Держбуду від 26 серпня 2005 року N 82 та фінансових планів підприємствами та організаціями сфери управління Держбуду за I півріччя поточного року, а також формування фінансових планів на 2006 рік підприємствами, що належать до сфери управління Держбуду України, наказую:

1. Керівникам підприємств і організацій, що належать до сфери управління Держбуду України:

1.1. Детально проаналізувати результати виконання фінансових планів за I півріччя поточного року і вжити необхідних заходів щодо безумовного виконання показників фінансових планів за 9 місяців 2005 року, формування портфелю замовлень на 2006 рік та збільшення прибутковості;

1.2. Звернути увагу на неухильне виконання пунктів 3 та 4 наказу Міністерства економіки України від 21.06.2005 р. N 173 "Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів державних підприємств, акціонерних, холдингових компаній та інших суб'єктів господарювання, у статутному фонді яких більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, та їх дочірніх підприємств" щодо отримання чистого прибутку, розмір якого не може бути меншим, ніж фактично досягнутий показник попереднього року та подання на наступні роки трьох примірників фінансових планів не пізніше 1 червня року, що передує плановому, разом з трьома примірниками пояснювальної записки, яка включає результат аналізу фінансово-господарської діяльності за попередній рік.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос