Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о техническом обслуживании оборудования коксохимических предприятий

Министерство промышленной политики Украины (2)
Положение, Перечень, Приказ от 14.10.2005 № 387

МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 жовтня 2005 року N 387

Про затвердження Положення про технічне обслуговування устатковання коксохімічних підприємств

Відповідно до Положення про Міністерство промислової політики України, затвердженого Указом Президента України від 21 вересня 2001 року N 849, та з метою удосконалення організації технічного обслуговування устатковання наказую:

1. Затвердити Положення про технічне обслуговування устатковання коксохімічних підприємств (додається).

2. Видання та розповсюдження Положення про технічне обслуговування устатковання коксохімічних підприємств (за заявками підприємств) покласти на їх розробника - Український державний науково-дослідний вуглехімічний інститут (УХІН, директор Є. Т. Ковальов).

3. Керівникам коксохімічних підприємств, що входять до сфери діяльності Мінпромполітики, надалі керуватися цим Положенням та забезпечити приведення у відповідність до нього своїх внутрішніх розпорядчих документів з питань технічного обслуговування устатковання.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр 

В. М. Шандра 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про технічне обслуговування устатковання коксохімічних підприємств

Це Положення визначає основні засади технічного обслуговування устатковання коксохімічних підприємств, порядок проведення технічного обслуговування і перелік робіт, які виконуються при технічному обслуговуванні на коксохімічних підприємствах України.

1. Загальні положення

1.1 Це Положення розроблене у відповідності до Закону України "Про охорону праці" N 2694-XII, Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" N 1264-XII, Закону України "Про пожежну безпеку" N 3745-XII.

1.2 Це Положення визначає загальні вимоги щодо проведення технічного обслуговування (далі - ТО) устатковання коксохімічних підприємств.

Положення також розповсюджується на коксохімічні виробництва, що входять до складу металургійних (гірничо-металургійних) підприємств України.

1.3 Це Положення спрямоване на підтримання устатковання в технічно справному стані та забезпечення його надійності, виконання вимог охорони праці та навколишнього природного середовища.

1.4 Це Положення розповсюджується на організацію робіт з ТО механічного, електротехнічного та енергетичного устатковання коксохімічних підприємств.

1.5 Положення не поширюється на прилади й апаратуру газового і теплового контролю, зв'язку, сигналізації. ТО цього устатковання регламентується іншими нормативно-правовими актами.

1.6 Для коксохімічних підприємств України організація, порядок і склад заходів щодо ТО устатковання регламентуються такими нормативними документами:

1.6.1 Державними та галузевими стандартами системи технічного обслуговування та ремонту техніки.

1.6.2 Положенням про технічне обслуговування устатковання підприємств гірничо-металургійного комплексу, затвердженим наказом Міністерства промислової політики України від 15.06.2004 N 285 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.06.2004 за N 807/9406.

1.6.3 Правилами технічної експлуатації (далі - ПТЕ) коксохімічних підприємств, затвердженими наказом Міністерства промислової політики України від 05.07.2002 N 305, ПТЕ окремих видів устатковання.

Опрос