Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации метрологической службы Минэнергоугля

Министерство топлива и энергетики
Приказ от 02.09.2005 № 447
редакция действует с 29.07.2015

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 вересня 2005 року N 447

Про організацію метрологічної служби Міненерговугілля

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказами Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 4 березня 2014 року N 231
,
 від 29 липня 2015 року N 476

(У тексті наказу та Положення слова "Мінпаливенерго" замінено словами "Міненерговугілля" згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 4 березня 2014 року N 231)

Відповідно до Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" та з метою організації в Міненерговугілля України координації робіт, пов'язаних із забезпеченням єдності вимірювань, здійснення метрологічного контролю і нагляду наказую:

1. Затвердити Положення про метрологічну службу Міненерговугілля України (додається).

2. Керівникам підприємств та організацій, що належать до сфери управління Міненерговугілля України та щодо яких Міністерство здійснює управління корпоративними правами держави, в тримісячний термін привести свої положення про метрологічну службу у відповідність із Положенням про метрологічну службу Міненерговугілля.

3. Покласти на відділ координації науково-дослідної та природоохоронної діяльності, метрології, сертифікації та акредитації Управління стратегії розвитку ПЕК та інвестиційної політики функції з координації робіт, пов'язаних із забезпеченням єдності вимірювань і здійсненням метрологічного контролю і нагляду у сфері управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

(пункт 3 у редакції наказів Міністерства енергетики та
 вугільної промисловості України від 04.03.2014 р. N 231
,
 від 29.07.2015 р. N 476)

4. Покласти виконання функцій головного метролога Міністерства енергетики та вугільної промисловості України на начальника відділу координації науково-дослідної та природоохоронної діяльності, метрології, сертифікації та акредитації Управління стратегії розвитку ПЕК та інвестиційної політики Карпенко Т. С.

Опрос