Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно необходимости получения лицензий для участия в проведении комплексной государственной экспертизы инвестиционных программ и проектов строительства

Госстрой Украины
Письмо от 29.02.2000 № 7/7-175

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.02.2000 р. N 7/7-175

Щодо необхідності отримання ліцензій для участі у проведенні комплексної державної експертизи інвестиційних програм і проектів будівництва 

Держбуд України на численні запити з питань необхідності отримання ліцензій для участі у проведенні комплексної державної експертизи інвестиційних програм і проектів будівництва роз'яснює.

Законом України "Про інвестиційну діяльність" із змінами до нього від 05.03.98 N 185/98-ВР та постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.98 N 1308 "Про порядок затвердження інвестиційних програм і проектів будівництва та проведення їх комплексної державної експертизи" визначено проведення державної експертизи інвестиційних програм і проектів будівництва комплексно. На виконання зазначеної постанови, інших законодавчих та нормативних документів встановлені спеціалізовані державні організації, які відповідно до чинного законодавства мають право проводити комплексну державну експертизу інвестиційних програм і проектів будівництва (служби Укрінвестекспертизи та державні експертизи: санітарно-гігієнічна, екологічна, щодо пожежної безпеки, з охорони праці, з енергозбереження). Переліки цих служб та уповноважених юридичних осіб наведені у додатках до Правил організації виконання комплексної державної експертизи інвестиційних програм і проектів будівництва, затверджених наказом Держбуду України від 04.03.99 N 51 та зареєстрованих у Мін'юсті України 20.04.99 за N 247/3540.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос