Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Рекомендаций по выбору и применению технических средств штрихового кодирования на предприятиях сферы торговли

Министерство внешних экономических связей и торговли Украины (2)
Рекомендация, Приказ от 25.12.1998 № 851

МІНІСТЕРСТВО ЗОВНІШНІХ ЕКОНОМІЧНИХ ЗВ'ЯЗКІВ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 грудня 1998 року N 851

Про затвердження Рекомендацій по вибору та застосуванню технічних засобів штрихового кодування на підприємствах сфери торгівлі

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.05.96 N 574 "Про впровадження штрихового кодування товарів", Положення про штрихове кодування товарів, затвердженого наказом МЗЕЗторгу від 27.08.96 N 530, та Правил впровадження штрихового кодування в сфері торгівлі, затверджених наказом МЗЕЗторгу від 26.03.97 N 196, наказую:

1. Затвердити Рекомендації по вибору та застосуванню технічних засобів штрихового кодування на підприємствах сфери торгівлі, що додаються.

2. Головному управлінню з питань внутрішньої торгівлі та громадського харчування (Родіонов Ю.Ф.) довести цей наказ до відома Міністерства торгівлі, зовнішньоекономічних зв'язків і захисту прав споживачів Автономної Республіки Крим, управлінь з питань торгівлі та побутового обслуговування населення обл(міськ)держадміністрацій.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Шевальова В. М.

 

Міністр 

С. Осика 

 

Опрос