Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Распределения средств государственного бюджета, предусмотренных для финансовой поддержки, предоставляемой сельскохозяйственным товаропроизводителям за прирост поголовья овцематок и ярок старше одного года

Министерство аграрной политики
Приказ от 19.08.2005 № 405

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 серпня 2005 року N 405

Про затвердження Розподілу коштів державного бюджету, передбачених для фінансової підтримки, що надається сільськогосподарським товаровиробникам за приріст поголів'я вівцематок і ярок старше одного року

На виконання пункту 15 Порядку використання коштів державного бюджету, що спрямовуються для фінансової підтримки сільськогосподарським товаровиробникам за приріст поголів'я вівцематок і ярок старше одного року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2005 N 325 "Питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу", наказую:

1. Затвердити Розподіл коштів державного бюджету, передбачених на фінансову підтримку, що надається сільськогосподарським товаровиробникам за приріст поголів'я вівцематок і ярок старше одного року, в обсязі 2549850 гривень (додається).

2. Департаменту ринків продукції тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Микитюк Д. М.), Департаменту фінансово-кредитної та податкової політики (Зуб Г. І.) в установленому порядку довести наказ до відома структурних підрозділів Міністерства аграрної політики України, Міністерства агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим та головних управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій, Управління агропромислового розвитку Севастопольської міської держадміністрації.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Пабата В. О.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос