Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по движению поездов и маневровой работе на железных дорогах Украины

Министерство транспорта и связи
Приказ, Инструкция от 31.08.2005 № 507
действует с 01.04.2006

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 серпня 2005 року N 507

Про затвердження Інструкції з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України

З метою розкриття і точного трактування основних положень Правил технічної експлуатації залізниць України, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 20.12.96 р. N 411 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.02.97 р. за N 50/1854, із змінами і доповненнями, внесеними наказами Міністерства транспорту України від 08.06.98 р. N 226, від 23.07.99 р. N 386, від 19.03.2002 р. N 179, щодо організації руху поїздів і виконання маневрової роботи на залізницях України наказую:

1. Затвердити та ввести в дію з 01.04.2006 р. Інструкцію з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України, що додається (далі - Інструкція).

2. Державній адміністрації залізничного транспорту України (Афтаназів З. С.):

2.1. Організувати вивчення цієї Інструкції причетними працівниками залізниць України та працівниками структурних підрозділів залізниць встановленим порядком.

2.2. Довести вимоги цієї Інструкції до всіх залізниць України та їх структурних підрозділів, забезпечити контроль за її виконанням.

3. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства транспорту України від 8 липня 1995 року N 260 "Про затвердження Інструкції по руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - генерального директора Укрзалізниці Афтаназіва З. С.

 

В. о. Міністра 

В. Бондар 

 

ІНСТРУКЦІЯ
з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України

Інструкція з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України (ІРП) відповідно до основних положень, установлених Правилами технічної експлуатації залізниць України (ПТЕ) та Інструкцією з сигналізації на залізницях України (ІСИ), конкретизує правила:

- приймання, відправлення, пропуску поїздів при різних засобах сигналізації, централізації, блокування (СЦБ) та зв'язку на станціях та прилеглих до них перегонів, як за нормальних умов дії засобів СЦБ та зв'язку під час руху поїздів, так і у випадках несправності цих засобів;

- приймання і відправлення поїздів за умов виконання ремонтно-будівельних робіт на залізничних коліях і спорудах;

- виконання маневрів на станціях;

- видачі попереджень на поїзда;

- інші правила, що регламентують безпечне і безперешкодне приймання, відправлення та прямування поїздів, безпеку маневрової роботи і дотримання працівниками вимог охорони праці та навколишнього природного середовища.

1. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Норми й вимоги даної Інструкції є обов'язковими для залізниць України та їх структурних підрозділів.

2. НОРМАТИВНІ ПОСИЛАННЯ

Опрос