Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О функциональных полномочиях Министра и его заместителей

Министерство топлива и энергетики
Приказ от 15.08.2005 № 392
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 серпня 2005 року N 392

Про функціональні повноваження Міністра та його заступників

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства палива та енергетики України
 від 21 лютого 2006 року N 45)

З метою підвищення рівня організаційної роботи і персональної відповідальності за виконання покладених на Міністерство завдань, визначених Положенням про Міністерство палива та енергетики України, затвердженим Указом Президента України від 14 квітня 2000 року N 598/2000, та у зв'язку з введенням нової структури та штатного розпису Мінпаливенерго України наказую:

1. Розподілити функціональні повноваження між Міністром палива та енергетики України, першими заступниками та заступниками Міністра згідно з додатком 1.

2. Установити, що у разі відсутності Міністра палива та енергетики України його обов'язки виконує перший заступник Міністра - президент НАК "Енергетична компанія України" Продан Ю. В., крім таких як визначення політичних пріоритетів та стратегічних напрямів роботи Міністерства.

У разі відсутності перших заступників і заступників Міністра здійснення їх повноважень забезпечується посадовими особами згідно з додатком 2.

3. Установити, що перші заступники Міністра у своїй діяльності спираються на усі структурні підрозділи центрального апарату Міністерства, рівно як і на ті підрозділи, діяльністю яких вони безпосередньо керують і контролюють відповідно до розподілу функціональних повноважень.

4. Установити порядок, за яким перші заступники та заступники Міністра можуть підписувати листи на адресу Адміністрації Президента України, Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України лише інформаційного характеру, а також відповіді на звернення народних депутатів України у межах визначених повноважень.

Опрос