Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в лицензию Общества с ограниченной ответственностью "Телерадіокомпанія "Радіо-Ера", г. Киев

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 29.07.2005 № 462

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 липня 2005 року N 462

Про внесення змін до ліцензії Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Радіо-Ера", м. Київ

Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Радіо-Ера", м. Київ
В. о. генерального директора Кобилкіна Олена Володимирівна
Адреса: 03151, м. Київ, проспект Повітрофлотський, 54

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Радіо-Ера", м. Київ, про внесення змін до ліцензії НР N 0935 від 04.06.2003 р. (107,4 МГц у м. Тернополі, Р = 1,0 кВт, обсяг мовлення - 24 год./добу) у зв'язку зі зміною засновників (були: ЗАТ "Інформаційно-видавнича група "Телеграф", м. Київ; ТОВ "Торговий дім "СВЗ", м. Київ; ТОВ "Фактор", м. Київ; Лоташевський І. О., стали: ТОВ "Центр Впровадження Інформаційних Технологій", м. Київ; ПП "Фонд розвитку інформаційного простору", м. Київ), зміною програмної концепції (було: власних програм - 12 год./добу, вітчизняних програм - 16,8 год./добу, стало: власних програм - 20 год./добу, вітчизняних програм - 21 год/.добу), керуючись статтею 14 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", ст. ст. 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", заслухавши інформацію ліцензійно-реєстраційного управління, Національна рада вирішила:

1. У зв'язку зі зміною засновників, програмної концепції, внести зміни до ліцензії НР N 0935 від 04.06.2003 р. Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Радіо-Ера", м. Київ, шляхом видачі ліцензії на новому бланку.

2. Фінансово-економічному управлінню на підставі Положення про порядок розрахунку та сплати телерадіоорганізаціями грошового (ліцензійного) збору за видачу ліцензії (дубліката ліцензії), за внесення змін до ліцензії на право користування каналами мовлення (на телерадіомовлення), провести розрахунок, видати Товариству з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Радіо-Ера", м. Київ, направлення та рахунок на сплату грошового (ліцензійного) збору за зміну засновників, програмної концепції, враховуючи, що підвищувальний коефіцієнт залишається без змін, визначити грошовий (ліцензійний) збір у розмірі 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос