Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснения [об оформлении права на земельный участок, на котором расположен жилой дом, приобретенный по договору купли-продажи]

Государственная инспекция по контролю за использованием и охраной земель
Письмо от 14.09.2004 № 6-11-812/А-110

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЗА ВИКОРИСТАННЯМ І ОХОРОНОЮ ЗЕМЕЛЬ

ЛИСТ

від 14.09.2004 р. N 6-11-812/А-110

Щодо надання роз'яснення

У Держземінспекції розглянуто Ваше звернення щодо надання роз'яснення стосовно оформлення права на земельну ділянку, на якій розташований житловий будинок, придбаний за договором купівлі-продажу. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

На момент придбання Вами у 1999 році за договором купівлі-продажу житлового будинку діяв Земельний кодекс України від 18.12.90 р. в редакції Закону від 13.03.92 р. Відповідно до статті 30 зазначеного Кодексу при переході права власності на будівлю і споруду разом з цими об'єктами переходить і право власності або право користування земельною ділянкою без зміни її цільового призначення.

Після придбання Вами житлового будинку до Вас перейшло право користування земельною ділянкою на умовах, на яких вона належала попередньому власнику, а саме на праві користування.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос