Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно начисления и уплаты сбора на обязательное государственное пенсионное страхование с операций купли-продажи безналичных валют

Пенсионный фонд
Письмо от 11.05.2005 № 5412/04

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.05.2005 р. N 5412/04

Пенсійний фонд України надсилає для використання в роботі постанову Кабінету Міністрів України від 30.03.2005 р. N 217 "Про внесення змін до Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій" (див. окремо в базі). 

При цьому звертаємо увагу на таке.

Зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 року N 1740 "Про затвердження Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій" внесено відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік".

Основних змін зазнала частина Порядку щодо нарахування та сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу безготівкових валют та порядок перерахування коштів за додатковими ставками.

З 1 січня 2005 року нарахування, утримання та сплату збору у розмірі 1,5 відсотка суми операції з купівлі-продажу безготівкової валюти, здійсненої як для власних потреб, так і за дорученням клієнтів, здійснюють банки та їх установи.

Суми збору за додатковими ставками перераховуються платниками на рахунки з обліку коштів спеціального фонду державного бюджету, відкриті в управліннях Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос