Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке финансирования оздоровления детей за счет средств Фонда в 2005 году

Фонд социального страхования по временной утрате трудоспособности
Постановление от 02.06.2005 № 60

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ПОСТАНОВА

від 2 червня 2005 року N 60

Про порядок фінансування оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду в 2005 році

(Витяг)

Відповідно до статті 48 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" та на виконання Постанови Верховної Ради України "Про підсумки організації оздоровлення дітей влітку 2004 року та про заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2005 року" від 14.12.2004 р. N 2226-IV, постанови Кабінету Міністрів України "Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні" від 14.04.97 р. N 323 (із змінами і доповненнями) правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановляє:

1. При фінансуванні дитячої оздоровчої кампанії у 2005 році витрати на оздоровлення дітей шкільного віку - членів сімей застрахованих осіб у заміських та санаторного типу дитячих оздоровчих закладах здійснювати в межах асигнувань, передбачених бюджетом Фонду на 2005 рік по статті "Оздоровчі заходи". Граничний вік дітей, які будуть прийматися до дитячого оздоровчого закладу, визначається самостійно власником закладу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос