Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об Общественном совете при Государственном департаменте интеллектуальной собственности

Государственный департамент интеллектуальной собственности
Положение, Приказ от 30.05.2005 № 51
редакция действует с 05.05.2006

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

НАКАЗ

від 30 травня 2005 року N 51

Про затвердження Положення про Громадську раду при Державному департаменті інтелектуальної власності

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Державного департаменту інтелектуальної власності
 Міністерства освіти і науки України
 від 8 липня 2005 року N 66
,
 від 5 травня 2006 року N 32

(У наказі слово "колегія" в усіх відмінках замінено словом "рада" у відповідному відмінку, а слова "Громадська колегія Державного департаменту інтелектуальної власності" в усіх відмінках замінено словами "Громадська рада при Державному департаменті інтелектуальної власності" згідно з наказом Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2006 року N 32)

На виконання Указу Президента України від 31.07.2004 року N 854 "Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", з метою забезпечення реалізації прав громадян на участь в управлінні державними справами і здійснення координаційних заходів, пов'язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в сфері інтелектуальної власності, наказую:

1. Створити при Державному департаменті інтелектуальної власності (далі - Держдепартамент) Громадську раду.

2. Затвердити Положення про Громадську раду при Державному департаменті інтелектуальної власності (додається).

3. Затвердити склад Громадської ради при Державному департаменті інтелектуальної власності (додається).

4. Першому заступнику та заступникам голови Держдепартаменту (Жаров В. О., Дмитришин В. С., Чеботарьов В. П.), керівникам структурних підрозділів Держдепартаменту (Тверезенко О. О., Кожарська І. Ю., Нікулеско С. Г., Давиденко Т. М., Цибенко Л. А., Щербакова О. О., Удовицька Н. М.), директору Державного підприємства "Український інститут промислової власності" Красовській А. Г., директору Державного підприємства "Українське агентство з авторських та суміжних прав" Бондаренку С. В., директору Державного підприємства "Інтелзахист" Сушінцю В. В., директору філії "Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг" Полонській Н. А. забезпечити виконання Положення з питань, що належать до їх компетенції.

5. Управлінню державних реєстрацій та інформаційного забезпечення в сфері інтелектуальної власності (Тверезенко О. О.), Державному підприємству "Український інститут промислової власності" (Красовська А. Г.), прес-службі голови Держдепартаменту (Дроган Н. Г.) забезпечити роботу Громадської ради.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос