Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выполнении рабочего плана

Министерство аграрной политики
Распоряжение, План от 19.04.2005 № 27

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2005 р. N 27

Про виконання робочого плану

З метою виконання доручення Кабінету Міністрів України від 07.04.2005 N 10650/3/1-05 за результатами парламентських слухань "Про законодавче забезпечення розвитку бурякоцукрового комплексу в Україні та заходи щодо його покращання" (Постанова Верховної Ради України від 3 березня 2005 р. N 2465-IV) зобов'язую:

1. Державному департаменту продовольства (Кіщак Ю. П.), Департаменту ринків продукції рослинництва та розвитку насінництва (Лазарь Т. І.), Департаменту фінансово-кредитної та податкової політики (Зуб Г. І.), Департаменту формування та функціонування аграрного ринку (Розгон А. В.), Департаменту стратегії розвитку аграрної економіки (Дробот В. І.), Департаменту міжнародної інтеграції, інвестиційної політики та розвитку аграрного бізнесу (Скорченко А. Ф.), Департаменту науково-технічної політики (Кульгавий В. Ф.), Департаменту розвитку сільської місцевості та підприємництва (Антипенко В. І.), Департаменту аграрної освіти та науки (Бойко М. Ф.) та Управлінню реформування управління АПК та соціально-трудових відносин (Савицька О. П.) забезпечити своєчасне виконання робочого плану Рекомендацій парламентських слухань "Про законодавче забезпечення розвитку бурякоцукрового комплексу в Україні та заходи щодо його покращання" (Постанова Верховної Ради України від 3 березня 2005 року N 2465-IV) та доручення Кабінету Міністрів України від 16 березня 2005 року N 10650/3/1-05 з цих питань згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника Міністра Демчака І. М.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос