Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ликвидации Госкомэнергосбережения Украины

Министерство топлива и энергетики
Распоряжение от 13.05.2005 № 60-р

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.05.2005 р. N 60-р

Про ліквідацію Держкоменергозбереження України

На виконання Указу Президента України від 20 квітня 2005 року N 678/2005 "Про ліквідацію Державного комітету України з енергозбереження" зобов'язую:

1. Першого заступника Міністра Продана Ю. В., заступника Міністра Тітенка С. М., голову Держкоменергозбереження Михайленка І. Д., Департамент стратегічного розвитку та інвестиційної політики (Шаповалов О. Е.), Департамент електроенергетики (Улітіч Ю. І.), Департамент нафтової, газової та нафтопереробної промисловості (Євдощук М. І.), Департамент кадрової та соціальної політики в установленому порядку внести до Кабінету Міністрів України пропозиції стосовно забезпечення виконання Мінпаливенерго функції Держкоменергозбереження, який ліквідовано, розглянувши при цьому питання щодо утворення у складі Міністерства урядового органу державного управління з питань енергозбереження.

2. Департамент майнових відносин (Лисенко Г. І.), голову Держкоменергозбереження Михайленка І. Д. внести Кабінетові Міністрів на затвердження перелік підприємств, установ та організацій, що передаються в управління Міністерства палива та енергетики України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос