Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по разделу земель, переданных в коллективную собственность сельскохозяйственным предприятиям и организациям

Госкомзем
Методические рекомендации, Приказ от 20.02.1996 № 11

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ

НАКАЗ

від 20 лютого 1996 року N 11

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям

На виконання Указу Президента України від 8 серпня 1995 р. N 720 "Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям" та постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 1996 року N 187 "Про стан реформування земельних відносин" наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям (додаються).

2. Методичні рекомендації щодо паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям, а також наказ Держкомзему України про їх затвердження довести до відома і керівництва в роботі начальників управлінь і відділів центрального апарату Комітету, Державного комітету Автономної Республіки Крим по земельних ресурсах та єдиному кадастру, начальників обласних і Севастопольського міського управлінь, районних відділів земельних ресурсів та районних державних адміністрацій (виконавчих комітетів міських Рад).

3. Державному комітету Автономної Республіки Крим по земельних ресурсах та єдиному кадастру, обласним і Севастопольському міському управлінням земельних ресурсів довести названі Методичні рекомендації до відома сільських і селищних Рад.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Комітету Лисого В. П..

 

Голова Комітету 

А. Засуха 

 

Опрос