Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по разделу земель, переданных в коллективную собственность сельскохозяйственным предприятиям и организациям

Госкомзем
Методические рекомендации, Приказ от 20.02.1996 № 11

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ

НАКАЗ

від 20 лютого 1996 року N 11

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям

На виконання Указу Президента України від 8 серпня 1995 р. N 720 "Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям" та постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 1996 року N 187 "Про стан реформування земельних відносин" наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям (додаються).

2. Методичні рекомендації щодо паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям, а також наказ Держкомзему України про їх затвердження довести до відома і керівництва в роботі начальників управлінь і відділів центрального апарату Комітету, Державного комітету Автономної Республіки Крим по земельних ресурсах та єдиному кадастру, начальників обласних і Севастопольського міського управлінь, районних відділів земельних ресурсів та районних державних адміністрацій (виконавчих комітетів міських Рад).

3. Державному комітету Автономної Республіки Крим по земельних ресурсах та єдиному кадастру, обласним і Севастопольському міському управлінням земельних ресурсів довести названі Методичні рекомендації до відома сільських і селищних Рад.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Комітету Лисого В. П..

 

Голова Комітету 

А. Засуха 

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос