Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно налогообложения НДС услуг по дератизации и дезинфекции

Комитет ВР Украины по вопросам финансов и банковской деятельности
Письмо от 14.07.1999 № 06-10/523

КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ЛИСТ

від 14.07.99 р. N 06-10/523

Щодо оподаткування ПДВ послуг по дератизації та дезінфекції

У Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності розглянуто лист з питання оподаткування податком на додану вартість послуг по дератизації та дезінфекції, які надаються об'єднанням профдезінфекції.

Відповідно до підпункту 5.1.8 пункту 5.1 статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" звільняються від податку на додану вартість операції з надання послуг по охороні здоров'я згідно з переліком, встановленим Кабінетом Міністрів України, закладами охорони здоров'я, які мають спеціальний дозвіл (ліцензію) на надання таких послуг.

Згідно з цією законодавчою нормою постановою Кабінету Міністрів України N 1602 від 5 жовтня 1998 року встановлено, що послуги по охороні здоров'я, які надаються відповідними закладами, звільняються від оподаткування податком на додану вартість за умови наявності спеціального дозволу (ліцензії) на надання таких послуг, за винятком тих послуг, які включені в перелік згідно з додатком до цієї постанови.

В зв'язку з тим, що послуги по дератизації та дезінфекції не включені до переліку послуг, які не звільняються від оподаткування податком на додану вартість, то відповідно до чинного Закону вони звільняються від оподаткування ПДВ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос