Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мониторинге эффективности управления корпоративными правами государства

Фонд государственного имущества
Приказ от 10.06.2004 № 1116
Утратил силу

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 червня 2004 року N 1116

Про моніторинг ефективності управління корпоративними правами держави  

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Фонду державного майна України
 від 17 грудня 2007 року N 1967)

З метою виконання заходів Фонду державного майна України, спрямованих на забезпечення цілей, визначених Основними концептуальними підходами до підвищення ефективності управління корпоративними правами держави, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2004 р. N 155, наказую:

1. Департаменту з питань управління корпоративними правами держави у ВАТ (Гудзь А. А.), відповідальним представникам держави в органах управління господарських товариств щоквартально протягом 10 днів після закінчення встановлених нормативними документами термінів подання фінансової звітності забезпечувати збір та передачу до бази даних інтегрованої системи управління підприємств (далі - ІСУП) фінансової та статистичної звітності ВАТ, у статутних фондах яких державна частка складає більше 50 % (Ф. N 1 "Баланс підприємства", Ф. N 2 "Звіт про фінансові результати", Ф. N 1-Б "Звіт про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість", Ф. N 1-ПВ (термінова, місячна) "Звіт з праці"), даних згідно з додатком 1 "Основні показники діяльності господарських товариств з державною часткою" (графа 6 - 25). За результатами року додатково до вказаних документів в обумовлені терміни подається Ф. N 5 "Примітки до річної фінансової звітності".

2. Департаменту спільних підприємств, міждержавних майнових відносин та власності за кордоном (Бобровніков О. Ф.), відповідальним представникам держави в органах управління господарських товариств щоквартально протягом 10 днів після закінчення встановлених нормативними документами термінів подання фінансової звітності забезпечувати збір та передачу до бази даних ІСУП фінансової та статистичної звітності господарських товариств - резидентів України, у статутних фондах яких державна частка становить більше 50 % (Ф. N 1 "Баланс підприємства", Ф. N 1-м "Баланс" (для малих підприємств), Ф. N 2 "Звіт про фінансові результати", Ф. N 2-м "Звіт про фінансові результати" (для малих підприємств), Ф. N 1-Б "Звіт про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість", Ф. N 1-ПВ (термінова, місячна) "Звіт з праці"), даних згідно з додатком 1 "Основні показники діяльності господарських товариств з державною часткою" (графа 6 - 25). За результатами року додатково до вказаних документів в обумовлені терміни подається Ф. N 5 "Примітки до річної фінансової звітності".

Опрос