Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно проблемных вопросов регламентации защиты профессиональной деятельности журналистов

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Письмо от 12.01.2005 № 117/27/5-2

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.01.2005 р. N 117/27/5-2

Шановний Сергію Петровичу!

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розглянув Ваш лист від 15.12.2004 N К-12/194/7 щодо проблемних питань регламентації захисту професійної діяльності журналістів та повідомляє наступне.

Відповідно до статті 1 Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" журналіст - це творчий працівник, який професійно збирає, одержує, створює і займається підготовкою інформації для засобів масової інформації, виконує редакційно-посадові службові обов'язки в засобі масової інформації (в штаті або на позаштатних засадах) відповідно до професійних назв посад (роботи) журналіста, які зазначаються в Державному класифікаторі професій України.

Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та переслідування журналіста за виконання професійних обов'язків, за критику, здійснюване службовою особою або групою осіб за попередньою змовою, є кримінально караними діяннями, відповідальність за вчинення яких передбачена статтею 171 Кримінального кодексу України (далі - ККУ).

Науково-практичний коментар ККУ за редакцією М. І. Мельника та М. І. Хавронюка надає наступне пояснення вищезазначеної статті.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос