Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно вопросов, связанных с выполнением на сегодня обязательств по договорам страхования, заключенных гражданами Украины с Госстрахом СССР и бывшим Укргосстрахом

Комитет по делам надзора за страховой деятельностью
Письмо от 26.05.1999 № 844/1210

КОМІТЕТ У СПРАВАХ НАГЛЯДУ ЗА СТРАХОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ

ЛИСТ

від 26.05.99 р. N 844/1210

Комітет у справах нагляду за страховою діяльністю розглянув запит від 26.02.99 р. N 75 щодо звернення громадянки <...> щодо питань, пов'язаних з виконанням на сьогодні зобов'язань за договорами страхування, які були укладені громадянами України з Держстрахом СРСР та колишнім Укрдержстрахом.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.09.93 р. N 709, створено Національну акціонерну страхову компанію "Оранта" (надалі - НАСК "Оранта"), яка є правонаступником щодо майнових прав та зобов'язань перед страхувальниками колишнього Укрдержстраху.

В подальшому, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.06.94 р. N 438-р, на базі структурних підрозділів НАСК "Оранта" в окремих областях України та в Республіці Крим були створені відкриті акціонерні товариства: ВАТ СК "Оранта-Дніпро" (м. Дніпропетровськ), ВАТ СК "Оранта-Січ" (м. Запоріжжя), ВАТ СК "Оранта-Донбас" (м. Донецьк), АСК "Оранта-Лугань" (м. Луганськ) та РСК "Крим-Оранта" (м. Сімферополь).

Зазначені акціонерні товариства є правонаступниками щодо майнових прав та обов'язків структурних підрозділів НАСК "Оранта", на базі яких вони створені, та у своїй діяльності, яка стосується виконання зобов'язань перед страхувальниками Держстраху СРСР та колишнього Укрдержстраху, керується чинними законодавчими актами, що діють на сьогоднішній день на території України.

Опрос