Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке к проведению заседания коллегии Госстроя Украины по вопросу "О новых подходах в организации деятельности Госстроя Украины на новом этапе социально-экономического развития Украины"

Государственный комитет Украины по строительству и архитектуре
Приказ от 10.08.2004 № 159

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ 

НАКАЗ

від 10 серпня 2004 року N 159

Про підготовку до проведення засідання колегії Держбуду України з питання "Про нові підходи в організації діяльності Держбуду України на новому етапі соціально-економічного розвитку України"

З метою визначення основних стратегічних напрямів розвитку будівельного комплексу на новому етапі соціально-економічного розвитку України та організаційно-технічних заходів щодо забезпечення їх реалізації наказую:

1. Провести розширене засідання колегії Держбуду України з питання "Про нові підходи в організації діяльності Держбуду України на новому етапі соціально-економічного розвитку України" 12 листопада 2004 року.

2. На засідання колегії запросити представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України; центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, організацій будівельного комплексу та їх об'єднань, директорів проектних, вишукувальних і науково-дослідних інститутів, реставраційних організацій, історико-архітектурних заповідників, інших підприємств та організацій, що здійснюють діяльність у сфері містобудування, будівництва та архітектури, а також представників громадських організацій та засобів масової інформації.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос