Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно возобновления действия квалификационных свидетельств оценщиков

Фонд государственного имущества
Перечень, Приказ от 15.09.2004 № 1904

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 вересня 2004 року N 1904

Щодо поновлення дії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів

Відповідно до частини шостої ст. 16 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" у зв'язку з підвищенням оцінювачами, що зареєстровані у Державному реєстрі оцінювачів, кваліфікації за відповідними напрямами оцінки майна, наказую:

1. Поновити дію кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів, зазначених в додатку до цього наказу, відповідно до поданої ними інформації про підвищення кваліфікації за встановленою формою та нотаріально завірених копій посвідчень про підвищення кваліфікації.

2. Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності (Н. Лебідь) забезпечити інформування громадськості щодо змісту цього наказу шляхом опублікування його в "Державному інформаційному бюлетені про приватизацію", додатку до "Державного Інформаційного бюлетеня про приватизацію" - газеті "Відомості приватизації" та на web-сторінці Фонду в Internet.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос