Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О временной организационной структуре и распределении функциональных полномочий

Министерство аграрной политики
Порядок, Приказ от 20.07.2004 № 264
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 липня 2004 року N 264

Про тимчасову організаційну структуру та розподіл функціональних повноважень

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Міністерства аграрної політики України
 від 15 березня 2005 року N 97)

У зв'язку з кадровими змінами та з метою удосконалення структури управління апарату Міністерства наказую:

1. Утворити Департамент розвитку сільської місцевості та підприємництва із штатною чисельністю 25 одиниць на базі Департаменту розвитку соціальної інфраструктури сільської місцевості та Департаменту реформування сільського господарства, що ліквідуються;

Департамент з контролю апарату Міністерства із штатною чисельністю 41 одиниця, Департамент аграрної освіти та науки із штатною чисельністю 25 одиниць і Управління взаємодії з Верховною Радою України, засобами масової інформації та громадськістю із штатною чисельністю 12 одиниць як структурні підрозділи Міністерства на базі Департаменту зв'язків з Верховною Радою України та організаційної роботи і Департаменту кадрової політики, аграрної освіти та науки, що реорганізуються.

2. Затвердити тимчасову організаційну структуру управління апарату Міністерства аграрної політики України згідно з додатком 1 (Зображення має графічний вигляд. Не наводиться.).

3. Затвердити тимчасовий розподіл функціональних повноважень між Міністром і заступниками Міністра та порядок взаємозаміщення згідно з додатками 2, 3.

4. В разі тимчасової моєї відсутності (відрядження, відпустка та інші поважні причини) обов'язки Міністра виконує Перший заступник Міністра - керівник апарату Лузан Юрій Якович.

5. Управлінню реформування управління АПК та соціально-трудових відносин (Савицька О. П.) внести зміни до штатного розпису, що випливають з цього наказу, і подати їх на затвердження.

6. Департаменту з управління державною власністю та бухгалтерського обліку (Калюжний М. Н.) підготувати та подати на затвердження зміни та доповнення до наказу Міністерства аграрної політики України від 5 червня 2001 року N 150 "Про делегування повноважень щодо управління майном державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України".

7. Вважати такими, що втратили чинність, накази Мінагрополітики України від 12.07.2002 р. N 189 "Про розподіл функціональних повноважень" та від 02.06.2004 р. N 198 "Про тимчасовий порядок взаємозаміщення повноважень Міністра та його заступників".

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр 

В. А. Слаута 

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос