Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке планирования, финансирования и контроля за выполнением и внедрением научно-исследовательских работ

Главное управление государственной службы Украины
Положение, Приказ от 04.08.2004 № 131
Утратил силу

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 серпня 2004 року N 131

Про затвердження Положення про порядок планування, фінансування і контролю за виконанням та впровадженням науково-дослідних робіт

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Головного управління державної служби України
 від 5 вересня 2008 року N 245)

Керуючись Законом України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", постановами Кабінету Міністрів України "Про затвердження Типового положення з планування, обліку і калькулювання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт" від 20.07.96 N 830, "Про затвердження переліку обов'язкових етапів робіт під час проектування, впровадження та експлуатації систем і засобів автоматизованої обробки та передачі даних" від 04.02.98 N 121, ДСТУ 3008-95 ("Документація. Звіти у сфері науки і техніки"), ГОСТ 34.602-89 "Інформаційні технології. Технічне завдання на створення (передачу) автоматизованої системи", ДСТУ 3973-2000 "Правила виконання науково-дослідних робіт. Загальні положення", методичними рекомендаціями щодо застосування Положення (стандарту) бухгалтерського обліку N 16 "Витрати" при визначенні вартості науково-дослідних робіт, іншими чинними нормативно-правовими актами наказую:

1. Затвердити Положення про порядок планування, фінансування і контролю за виконанням та впровадженням науково-дослідних робіт (далі - Положення).

2. Управлінню стратегічного розвитку та ефективності державної служби (Станкевич Т. В.) в тижневий термін довести зазначене Положення до керівників структурних підрозділів Головдержслужби та виконавців науково-дослідних робіт.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Начальника Головдержслужби Оболенського О. Ю.

 

В. о. Начальника Головдержслужби 

М. Борсук 

 

Положення
про порядок планування, фінансування і контролю за виконанням та впровадженням науково-дослідних робіт

1. Загальні положення

1.1. Положення про порядок планування, фінансування і контролю за виконанням та впровадженням науково-дослідних робіт (далі - Положення) розроблено відповідно до вимог чинного законодавства України.

1.2. Положення спрямоване на реалізацію завдань Головдержслужби в області розвитку державної служби і визначає єдині вимоги та правила щодо формування планів, фінансування і контролю за виконанням та впровадженням науково-дослідних робіт (далі - НДР).

1.3. Суб'єктами Положення є Головдержслужба, її структурні підрозділи, Центр сприяння інституційному розвитку державної служби та організації, установи і підприємства усіх форм власності, які беруть участь у виконанні НДР.

1.4. Підставою для включення НДР до проекту плану є реалізація: законів України, актів Президента України, постанов Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, національних, державних, галузевих і регіональних наукових та науково-технічних програм у сфері розвитку державної служби, заходів з основної діяльності Головдержслужби.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос