Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении и введении в действие отраслевого руководящего документа "Методические указания по основным положениям нормирования удельных расходов топливно-энергетических ресурсов энергопредприятиями Украины"

Министерство топлива и энергетики
Приказ от 24.05.2004 № 265
редакция действует с 31.08.2011

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2004 року N 265

Про затвердження та введення в дію галузевого керівного документа "Методичні вказівки з основних положень нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів енергопідприємствами України"

(Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 31 серпня 2011 року N 440 передбачено зміни до Методичних вказівок, затверджених цим наказом)

З метою забезпечення ефективного функціонування системи нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів наказую:

1. Затвердити та ввести в дію галузевий керівний документ "Методичні вказівки з основних положень нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів енергопідприємствами України" (далі - Методичні вказівки), який набуває чинності через 30 днів з дати підписання цього наказу.

2. Госпрозрахунковому підрозділу "Науково-інженерний енергосервісний центр" інституту "Укрсільенергопроект" (Білоусов В. І.) внести Методичні вказівки до реєстру і комп'ютерного банку даних чинних галузевих керівних документів Мінпаливенерго та забезпечити своєчасне внесення змін і доповнень.

Опрос