Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно включения в Единый государственный реестр предприятий и организаций Украины

Госкомстат
Письмо от 28.01.1999 № 02-01-04/16

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.01.99 р. N 02-01-04/16

На Ваш запит повідомляємо, що згідно з Положенням про Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22 січня 1996 р. N 118, та змінами і доповненнями до нього, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. N 1298, до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) включаються дані про юридичні особи, а також їх філії, відділення, представництва.

Постійні представництва нерезидентів в Україні включаються до ЄДРПОУ після проходження державної реєстрації у ДПА згідно з Положенням про порядок реєстрації та обліку постійних представництв нерезидентів як платників податку на прибуток, благодійні організації - після проходження державної реєстрації у Мін'юсті України. Суб'єкти господарської діяльності - учасники договорів про спільну інвестиційну діяльність на території України без створення юридичної особи, мають ідентифікаційний код реєстру (самі договори - не суб'єкти господарської діяльності і до ЄДРПОУ не включаються). Військовим частинам ідентифікаційний код ЄДРПОУ надається у Міністерстві оборони.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос