Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке постоянного хранения и ношения табельного огнестрельного оружия, боеприпасов и специальных средств работниками милиции

МВД
Приказ, Инструкция от 25.01.1995 № 60


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 січня 1995 р. N 60 

м.Київ

Про затвердження Інструкції про порядок постійного зберігання і носіння табельної вогнепальної зброї, боєприпасів і спеціальних засобів працівниками міліції

З метою підвищення ефективності виконання оперативно-службових завдань, забезпечення особистої безпеки громадян і працівників міліції НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок постійного зберігання і носіння табельної вогнепальної зброї, боєприпасів і спеціальних засобів працівниками міліції (додається).

2. Начальникам головних управлінь, самостійних управлінь і відділів міністерства, начальникам ГУМВС України в Криму, м.Києві та Київській області, УМВС України в областях, м.Севастополі та на транспорті, їх міських, районних і лінійних відділів (управлінь):

2.1. Організувати вивчення цієї Інструкції з працівниками міліції і в місячний термін прийняти від них заліки.

2.2. Посилити контроль за додержанням особовим складом підпорядкованих органів і підрозділів вимог щодо видачі, зберігання, носіння, застосування табельної вогнепальної зброї, боєприпасів, спеціальних засобів та їх здачею в установленому порядку.

Опрос