Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и уточнений в Постановление Верховного Совета Украины "О введении в действие Закона Украины "О Государственном бюджете Украины на 1995 год"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 13.07.1995 № 302/95-ВР

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про внесення змін і уточнень до Постанови Верховної Ради України "Про введення в дію Закону України "Про Державний бюджет України на 1995 рік"

Верховна Рада України постановляє:

1. Пункт 4 Постанови Верховної Ради України "Про введення в дію Закону України "Про Державний бюджет України на 1995 рік" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 16, ст. 112) викласти у такій редакції:

"4. Встановити, що ставки і розміри податків, зборів та інших обов'язкових платежів, які справляються на території України і повністю або частково надходять до бюджетів усіх рівнів, адміністративних штрафів, що накладаються та стягуються державними податковими інспекціями, які обраховувалися у співвідношенні з мінімальною заробітною платою, обраховуються у співвідношенні з розміром установленого чинним законодавством неоподатковуваного мінімуму доходів громадян за місяць".

2. Доручити Кабінету Міністрів України здійснити розподіл коштів, що додатково виділяються на соціальний захист населення, між міністерствами, відомствами, Автономною Республікою Крим, областями, містами Києвом і Севастополем.

3. Пункт 7 Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про Державний бюджет України на 1995 рік" та пункт 1 цієї Постанови ввести в дію з 1 липня 1995 року.

4. Кабінету Міністрів України:

до 1 вересня 1995 року розробити та подати на розгляд Верховної Ради України Положення про резервний фонд Кабінету Міністрів України, передбачивши використання коштів з нього тільки на фінансування невідкладних витрат, які неможливо передбачити в Законі про Державний бюджет України;

скасувати свої рішення про виділення коштів з резервного фонду Кабінету Міністрів України у 1995 році на фінансування заходів, не пов'язаних з ліквідацією наслідків аварій і стихійних катастроф, які не були фактично профінансовані.

 

 

Голова Верховної Ради
України

 
О. МОРОЗ

м. Київ
13 липня 1995 року
N 302/95-ВР

 
 

Опрос