Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке введения в действие Закона Украины "Об оплате труда"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 20.04.1995 № 144/95-ВР

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про порядок введення в дію Закону України "Про оплату праці"

Верховна Рада України постановляє:

1. Ввести в дію Закон України "Про оплату праці" з 1 травня 1995 року, крім частини другої статті 9, статей 10, 33 і 34, які вводяться в дію в строки, що визначаються Верховною Радою України.

2. Установити, що на 1995 рік мінімальні гарантії в оплаті праці за галузями (підгалузями) народного господарства, з урахуванням їх фінансових можливостей, визначаються під час укладення Генеральної угоди на 1995 рік.

3. Доручити Кабінету Міністрів України:

у місячний термін подати Верховній Раді України пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом і прийняти рішення, які випливають з нього;

на період до введення в дію статті 33 періодично переглядати розміри оплати праці працівників бюджетних установ і організацій відповідно до індексу зростання цін, крім тих, яким тарифні ставки (посадові оклади) збільшуються щомісяця відповідно до рівня середньої заробітної плати в промисловості та народному господарстві;

на період до введення в дію статті 34 у місячний термін після проведення переговорів між представниками профспілкових об'єднань України і власників затвердити порядок компенсації працівникам втрати частини заробітної плати у зв'язку з порушенням строків її виплати.

 

 

Голова Верховної Ради
України

 
О. МОРОЗ

м. Київ
20 квітня 1995 року
N 144/95-ВР

 
 

Опрос