Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке введения в действие Закона Украины "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Украины"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 14.03.1995 № 90а/95-ВР

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про порядок введення в дію Закону України "Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Ввести в дію Закон України "Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України" з дня опублікування.

2. Рекомендувати Президенту України привести Указ Президента України від 15 червня 1993 року N 210/93 "Про корпоратизацію підприємств" у відповідність з Законом України "Про аудиторську діяльність".

3. Кабінету Міністрів України, Національному банку України, Фонду державного майна України у двомісячний термін привести свої нормативні акти у відповідність з цим Законом та Законом України "Про аудиторську діяльність".

4. Заборонити вживання термінів "аудит" та "аудиторська діяльність" для назв організацій, підприємств, їх структурних підрозділів, діяльність яких не відповідає вимогам Закону України "Про аудиторську діяльність"

5. Доручити комісіям Верховної Ради України з питань бюджету, питань економічної політики та управління народним господарством в місячний термін розглянути питання про доцільність створення Контрольної палати України з покладенням на неї функцій щодо здійснення поточних ревізій та підтвердження достовірності річних звітів про використання бюджетних коштів.

 

 

Голова Верховної Ради
України

 
О. МОРОЗ 

м. Київ
14 березня 1995 року 
N 90а/95-ВР

 
 

Опрос