Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке введения в действие Закона Украины "Об органах и службах по делам несовершеннолетних и специальных учреждениях для несовершеннолетних"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 24.01.1995 № 21/95-ВР

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про порядок введення в дію Закону України "Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх"

Верховна Рада України постановляє:

1. Ввести в дію Закон України "Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх" з 1 лютого 1995 року.

2. Кабінету Міністрів України:

подати до 1 травня 1995 року на розгляд Верховної Ради України пропозиції про приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом;

привести рішення Уряду України у відповідність із Законом України "Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх", забезпечити перегляд і скасування міністерствами, іншими центральними органами державної виконавчої влади України нормативних актів, що суперечать зазначеному Закону; 

вирішити до 1 червня 1995 року питання, пов'язані із створенням Урядом Автономної Республіки Крим, виконавчими комітетами обласних, міських, районних у містах, районних Рад народних депутатів служб у справах неповнолітніх, в тому числі питання про джерела покриття витрат на їх утримання.

3. Виконавчим комітетам міських (міст обласного підпорядкування) та районних у містах (крім міст Києва і Севастополя) Рад народних депутатів вирішити питання про створення служб у справах неповнолітніх за рахунок коштів місцевих бюджетів.

 

 

Голова Верховної Ради
України

 
О. МОРОЗ

м. Київ
24 січня 1995 року
N 21/95-ВР

 
 

Опрос