Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении законов Украины "О выборах народных депутатов Украины", "О выборах Президента Украины", "О выборах депутатов и председателей сельских, поселковых, районных, городских, районных в городах, областных Советов"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 13.07.1994 № 99/94-ВР
Утратил силу

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України 

Про застосування законів України "Про вибори народних депутатів України", "Про вибори Президента України", "Про вибори депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах, обласних Рад"

Постанова втратила чинність у частині, що
стосується виборів народних депутатів України
(згідно із Законом України
від 24 вересня 1997 року N 541/97-ВР)

Постанова втратила чинність в частині,
що стосується депутатів і голів сільських, селищних,
районних, міських, районних у містах, обласних Рад
(згідно із Законом України
від 14 січня 1998 року N 14/98-ВР)

Постанова втратила чинність
(згідно із Законом України
 від 5 березня 1999 року N 474-XIV)

У зв'язку з питаннями, що виникають при застосуванні норм виборчого законодавства, Верховна Рада України постановляє:

1. Роз'яснити, що оскільки порядок викреслення у виборчому бюлетені прізвища кандидата, проти якого голосує виборець, не обумовлено, а серед ознак недійсного бюлетеня посилань на форму викреслення немає (стаття 40, частина 3 та стаття 42, частина 3, пункт 4 Закону України "Про вибори народних депутатів України", стаття 39 Закону України "Про вибори Президента України", стаття 43, частина 2 та стаття 45, частина 4 Закону України "Про вибори депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах обласних Рад"), слід вважати дійсним бюлетень, в якому прізвища кандидатів викреслені будь-яким способом за умови, що наміри виборця є очевидними. У разі сумнівів, як і передбачено законодавством, дільнична комісія вирішує питання про визнання бюлетеня недійсним шляхом голосування.

2. Оскільки законодавством передбачено для суб'єктів виборчого процесу право оскаржити дії і рішення дільничних, окружних комісій до вищестоящих комісій і суду у встановлені терміни, а одним з принципів проведення виборів є їх відкритість і гласність, роз'яснити, що протягом цих термінів суб'єкти виборчого процесу мають право в окружних, територіальних виборчих комісіях знайомитись із протоколами дільничних комісій і списками виборців, робити з них виписки, ксеро- і фотокопії. Територіальні, окружні комісії зобов'язані надавати суб'єктам виборчого процесу протоколи і списки на їх вимогу і забезпечувати умови для ознайомлення з документами у присутності представника комісії.

3. За заявою суб'єктів виборчого процесу, поданою у встановлені законодавством терміни, територіальна, окружна виборча комісія зобов'язана на своєму засіданні в присутності заявників повністю перевірити рішення дільничної комісії про підрахунок голосів з обов'язковим перерахуванням бюлетенів, якщо в заяві вказується на одну з наступних обставин:

1) розбіжність кількості підписів в списках виборців з кількістю виборців, що отримали бюлетені, за протоколом;

2) наявність письмових заяв громадян про те, що вони не брали участі у виборах, у той час коли в списках виборців є їх підписи.

В інших випадках територіальна, окружна комісія самостійно визначає необхідність перегляду рішення дільничної комісії.

У разі виявлення порушень, що вплинули на підсумки виборів, територіальна, окружна комісія скасовує своє рішення про підсумки, якщо воно вже було прийнято, приймає і публікує нове рішення з зазначенням мотивів його прийняття.

4. Під суб'єктами виборчого процесу і встановленими законодавством термінами оскарження ними рішень виборчих комісій у пунктах 2 і 3 цієї Постанови слід розуміти суб'єктів виборчого процесу, включаючи народних депутатів України (відповідно до статей 18 і 21 Закону України "Про статус народного депутата України"), і терміни, передбачені:

частиною 2 статті 47 Закону України "Про вибори народних депутатів України";

частиною 1 статті 43 Закону України "Про вибори Президента України";

частиною 3 статті 47 Закону України "Про вибори депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах, обласних Рад".

5. Територіальним, окружним виборчим комісіям і Центральній виборчій комісії переглянути всі заяви суб'єктів виборчого процесу, подані у терміни, зазначені в пункті 4 цієї Постанови, у передбаченому нею порядку.

Право на судове оскарження рішень виборчих комісій виникає з дня фактичного розгляду заяви відповідно до цієї Постанови.

6. Секретаріату Верховної Ради України протягом двох діб надіслати текст цієї Постанови обласним виборчим комісіям для розсилки його всім окружним, територіальним виборчим комісіям.

Дана Постанова підлягає терміновому опублікуванню в газеті "Голос України".

 

 

Голова Верховної Ради
 України

 
О. МОРОЗ 

м. Київ
13 липня 1994 року
N 99/94-ВР

 
 

Опрос