Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно порядка применения Конвенции между Украиной и Королевством Нидерландов об избежании двойного налогообложения и предупреждении налоговых уклонений относительно налогов на доходы и имущество

Государственная налоговая служба Украины
Письмо от 28.08.2012 № 951/0/61-12/15-1415

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.08.2012 р. N 951/0/61-12/15-1415

ДПСУ розглянула лист ПАТ стосовно порядку застосування Конвенції між Україною і Королівством Нідерландів про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно (далі - Конвенція) при виплаті українським підприємством дивідендів резиденту Нідерландів і повідомляє таке.

Дивіденди, які сплачуються резидентом, є доходом нерезидента із джерелом походження з України, який відповідно до п. 160.2 ст. 160 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) оподатковується податком за ставкою 15 % від суми виплати та за її рахунок, який сплачується до бюджету під час такої виплати, якщо інше не передбачено положеннями міжнародних договорів України з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати, що набрали чинності.

Порядок застосування міжнародних договорів України про уникнення подвійного оподаткування стосовно повного або часткового звільнення від оподаткування доходів нерезидентів із джерелом їх походження з України визначено ст. 103 Кодексу. Статтею 10 "Дивіденди" Конвенції, яка набула чинності для України 02.11.96 р., визначено особливий порядок оподаткування дивідендів, які виплачуються компанією, яка є резидентом однієї договірної держави, резиденту другої договірної держави.

Опрос