Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно учета доходов, расходов и амортизационных отчислений, которые невозможно четко распределить между деятельностью, подлежвщей патентованию, и другими видами деятельности

Государственная налоговая служба Украины
Письмо от 27.10.2011 № 4445/6/15-1216

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.10.2011 р. N 4445/6/15-1216

ДПСУ розглянула лист ТОВ щодо обліку доходів, витрат та амортизаційних відрахувань, що неможливо чітко розподілити між діяльністю, що підлягає патентуванню, та іншими видами діяльності, та повідомляє.

Відповідно до п. 152.2 ст. 152 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) платник податку, який проводить діяльність, що підлягає патентуванню відповідно до розділу XII цього Кодексу, зобов'язаний окремо визначати податок від кожного виду такої діяльності та окремо визначати податок від іншої діяльності. З цією метою ведеться окремий облік доходів, отриманих від діяльності, що підлягає патентуванню, та витрат, пов'язаних з веденням діяльності з урахуванням від'ємного значення як результату розрахунку об'єкта оподаткування.

Згідно з п. 14.1.56 ст. 14 Кодексу доходи - загальна сума доходу платника податку від усіх видів діяльності, отриманого (нарахованого) протягом звітного періоду в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах як на території України, її континентальному шельфі у виключній (морській) економічній зоні, так і за їх межами.

Опрос