Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок ведения учета доходов и расходов для определения суммы общего годового облагаемого налогом дохода

Государственная налоговая служба Украины
Порядок от 19.02.2013

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ПОРЯДОК
ведення обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу

від 19 лютого 2013 року

Платники податку на доходи фізичних осіб, які відповідно до IV розділу Податкового кодексу України зобов'язані подавати декларацію або мають право на таке подання з метою повернення надміру сплачених податків, у тому числі при застосуванні права на податкову знижку за наслідками звітного податкового року з урахуванням положень статті 166, повинні вести облік у Книзі обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу. Форма цієї Книги затверджена наказом Міністерства фінансів України від 09.01.2013 N 6.

Ведення Книги обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу здійснюється у такому порядку:

Платники податку повинні заводити Книгу самостійно. Книга, як правило, має вигляд зошита чи блокнота, що купується платниками самостійно.

Записи у графах Книги здійснюються безпосередньо платником податку або уповноваженим представником кульковою або чорнильною ручкою, чітко і розбірливо не пізніше наступного дня після отримання відповідних сум доходів, сплати (перерахування) податку, а також понесених витрат.

Опрос